Lukasz napisał(a):

Nie w ten 'klimat' pisałem - odpowiedz nie była personalna. 
Jeszcze raz:
Osiągnięcie jakiejkolwiek równowagi polegającej na tym że każdy zarabia tyle ile warta jest jego aktualna praca jest trudne a czasami wręcz niesprawiedliwe. Jeśli pracujesz, zapewne korzystasz z takich dobrodziejstw jak urlop lub zwolnienie chorobowe. Dlaczego pracodawca za nieobecność płaci? Jest to niesprawiedliwe? Zobacz - jak pójdziesz na emeryturę też nie będziesz pracował a będziesz dostawał 'pieniądze'.
Spójrz na Gargułę. Obecnie kluczowy zawodnik a jeszcze rok temu przepłacony 'gumojad' lub inwalida. Wtedy 'niepotrzebny', dziś niezbędny. Chavez choć teraz jest zbędny (na jego pensję pracuje Garguła) ale kiedyś własnie on na boisku pracował na wynagrodzenie dla Łukasza.
Niech Osman sobie spokojnie choruje i wraca do zdrowia. Póki co, ciężar gry muszą unieść inni - zdrowi.
|
Problemem Chaveza jest dobra postawa naszych stoperów. Nie wiem, cyz Osman jest w tym momencie chocby obrońcą numer 3. Całkiem możliwe,ze Smuda wolałby przestawić do srodka Burego, a bok oddać Stolarowi lub Frycowi.
BTW. Stolarski ma zagrać jutro od pierwszej minuty. To jak to jest? Lepszy Fryc, czy Stolarski?