Valandil napisał(a):

|
Pragnę przypomnieć o reformie dot. zawodników którzy nie posiadają obywatelstwa kraju należącego do UE, w tej chwili mamy ich 5 czy tam 6 docelowo ma być maksymalnie 3.
|
Mamy jeszcze 2 sezony do wejścia prawa w życie. Jeśli podpiszą kontrakt, to pewnie na rok.
Btw. Ta ustawa miała chyba promować młodych Polaków? W UE oprócz nas jest ponad dwadzieścia innych państw i branie kopaczy z nich nie jest chyba obostrzone... Jaki w tym sens?