Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 28.11.2013, 22:52
Mecz będzie z pewnością bardzo ciężki.
Śląsk miał ostatnio troche pecha i krótką ławkę, ale i tak, na dzień dzisiejszy jest w stanie wygrać z każdym w polskiej lidze. My zresztą też. Przegrać też.
Jeśli nie stracimy gola jako pierwsi, może byc dobrze.
Mam nadzieję, że Śląsk nie zamuruje sie jak Korona, więc mecz będzie ciekawy i będzie trochę sytuacji.
Jednak jakoś nie obstawiam zwycięstwa.
A jesli coś strzelimy to zrobi to Boguski.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując