buczo1985 napisał(a):

Obym się mylił, ale miałem wizję meczu, w którym padł remis....
Śląsk jest w niezłym dołku i oby przełamanie nie nastąpiło w jutrzejszym meczu.
|
Ja kiedyś śniłem, ze repra dostała 1:0 z Azerbejdżanem. Skończyło się 8:0 dla nas, więc Twoją wizję traktuję jako dobry omen
