Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 28.11.2013, 22:49
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Obym się mylił, ale miałem wizję meczu, w którym padł remis....
Śląsk jest w niezłym dołku i oby przełamanie nie nastąpiło w jutrzejszym meczu.
Ja kiedyś śniłem, ze repra dostała 1:0 z Azerbejdżanem. Skończyło się 8:0 dla nas, więc Twoją wizję traktuję jako dobry omen
Odpowiedz cytując