Korbit napisał(a):

|
tylko że w ekstraklasie jest ich ponad 15 tysi a ostatnio było 22
|
Mecz meczowi nie równy,jakby nie patrzeć to ich była zgoda. Goście na Ł3 też zawsze robia frekwencje w tym przypadku 1,5 tys.
Poczekajmy na np. następny mecz z Ruchem w Warszawie