Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9888
Stary 28.11.2013, 22:41
Korbit napisał(a):Wyświetl post
tylko że w ekstraklasie jest ich ponad 15 tysi a ostatnio było 22

Mecz meczowi nie równy,jakby nie patrzeć to ich była zgoda. Goście na Ł3 też zawsze robia frekwencje w tym przypadku 1,5 tys.

Poczekajmy na np. następny mecz z Ruchem w Warszawie
Odpowiedz cytując