|
Jutro się okaże kto ma rację. we Wrocławiu zabrakło biletów czyli na taka padakę jaką gra Śląsk tysiąc to mało na wyjazd powinno to tylko cieszyć naszych braci.
Zobaczymy jak my się zaprezentujemy,frekwencja na pewno większa niż na Koronie pytanie tylko o ile....
15 tyś myślę ze na pewno będzie....
To nie jest lato czy ciepła jesień by było 20 klocków nie oszukujmy się choć chciałbym się mylić.
Zresztą wystarczy czekać na inne frekwencje na innych stadionach i sami się przekonacie że ciężko będzie przebić 10 tyś na innych stadionach w następnych kolejkach...Może z wyjątkiem Legii czy Lecha jak będą grać u siebie...
|