Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9885
Stary 28.11.2013, 22:21
lordes napisał(a):Wyświetl post
spokojnie o "C" to ja bym się nie martwił a tekst w stylu "ah Ci wierni" to bym sobie darował do jutra do 20 30 bo jeszcze będziesz musiał przepraszać tych wiernych.
Obym musiał.

Na legii też dzisiaj nie lepiej-10tysi tylko
Odpowiedz cytując