Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
Od: 08.2010
Offline
#
9884
28.11.2013, 22:16
spokojnie o "C" to ja bym się nie martwił a tekst w stylu "ah Ci wierni" to bym sobie darował do jutra do 20 30 bo jeszcze będziesz musiał przepraszać tych wiernych.
lordes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lordes
Znajdź inne posty napisane przez lordes