Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7655
Stary 28.11.2013, 21:51
Jestem ciekaw czy gdyby w Legii znali przyszłość przed pucharami i wiedzieli, że nie wygrają żadnego meczu i nie strzelą ani jednej bramki, dobrowolnie wycofaliby się z rozgrywek? To jest już farsa i wstyd dla polskiej piłki.
What's new?

Odpowiedz cytując