Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 28.11.2013, 21:46
Jako piknik chętnie przyjmę zwycięstwo.


Korbit napisał(a):Wyświetl post
wyjątkowo tu cicho.. zawsze rozkminy przed meczem Wisły rozciągała się na parę stron a tu jeszcze mecz z Braćmi... dziwne bardzo dziwne
Zmęczenie materiału. Na wiosnę wszystko wróci do normy.
Odpowiedz cytując