Jako piknik chętnie przyjmę zwycięstwo.
Korbit napisał(a):

|
wyjątkowo tu cicho.. zawsze rozkminy przed meczem Wisły rozciągała się na parę stron a tu jeszcze mecz z Braćmi... dziwne bardzo dziwne
|
Zmęczenie materiału. Na wiosnę wszystko wróci do normy.