Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24730
Stary 28.11.2013, 21:21
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
A czemu wydatnie nie ograniczyli biurokracji? Dlaczego nie uproscili systemu podatkowego? Dlaczego nie zlikwidowali dotacji do nierentownych zakladow pracy? Dlaczego przepchali traktat lizbonski? Dlaczego nie obcieli wybujalych przywilejow socjalnych dla niektorych grup spolecznych? Dlaczego nie zlikwidowali subwencjonowania partii politycznych przez panstwo? Dlaczego nie zlikwidowali dziesiatek niepotrzebnych agencji rzadowych? Dlaczego nie zmienili ordynacji wyborczej?
PO i mainstream nie dał ruszyć ...