sanderuss napisał(a):

|
A czemu wydatnie nie ograniczyli biurokracji? Dlaczego nie uproscili systemu podatkowego? Dlaczego nie zlikwidowali dotacji do nierentownych zakladow pracy? Dlaczego przepchali traktat lizbonski? Dlaczego nie obcieli wybujalych przywilejow socjalnych dla niektorych grup spolecznych? Dlaczego nie zlikwidowali subwencjonowania partii politycznych przez panstwo? Dlaczego nie zlikwidowali dziesiatek niepotrzebnych agencji rzadowych? Dlaczego nie zmienili ordynacji wyborczej?
|
PO i mainstream nie dał ruszyć ...
