Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wojteks
Member
Od: 04.2011
Offline
#
9881
28.11.2013, 20:00
donecki
napisał(a):
Na meczu 2 tys to pojawi się tez kibiców na C bo tyle zeszło .Ach Ci wierni
Ponad 3 tys zeszło.
wojteks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteks
Znajdź inne posty napisane przez wojteks