Jaroo1 napisał(a):

|
No na razie. Do kolejnego. Wtrącę swoje trzy grosze jeszcze kiedyś jak będę widział, że jedziesz po PO a tego samego w PiSie nie dostrzegasz. Tobie życzę udanych poszukiwań lemingów i komuchów wszędzie tam gdzie ktoś powie coś niezgodnego z twoją jedyną słuszną prawdą. Papa :*
|
Wiem wiem, prawicowcu obrońco komuchów, takie masz przecież zadanie. Natomiast każde wycieczki w moją stronę będę natychmiastowo kierował do działu penitencjarnego, więc się pilnuj.