Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24726
Stary 28.11.2013, 16:23
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post


A mnie nie interesuje od kogo dostał kasę Hoffman tylko dlaczego się nie rozliczył z US.
Dla mnie właśnie ważne jest od kogo i za co dostał kasę ,a to że się z niej nie rozliczył z US to jest sprawa wtórna i drugorzędna..