Bobek90 napisał(a):

P.S
Jak mozna usunac konto na forum? Ktos sie orientuje?
|
Musisz zapytać w temacie "Pytania do moderatorów i bieżące działania!", dokładnie tutaj :
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=214&page=110
A później życzymy powodzenia na
http://forum.legionisci.com/ .