szprotson napisał(a):

w gazecie krakowskiej jakieś tam wypociny o zarobkach sportowców:
-Osman Chavez- 80.000
|
Szaweeza wypadałoby jak najszybciej sprzedać w cholerę. Tylko pytanie czy jakikolwiek kupiec się znajdzie jak gośc póki z kontuzją,a wątpię,żeby w innym klubie dostał taką samą kase jak u nas.
Pewnie będzie siedział na dupsku i kupony odcinał. A kontrakt do 06.2016 ja .......e...