Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20998
Stary 28.11.2013, 13:30
szprotson napisał(a):Wyświetl post
w gazecie krakowskiej jakieś tam wypociny o zarobkach sportowców:
-Osman Chavez- 80.000

Szaweeza wypadałoby jak najszybciej sprzedać w cholerę. Tylko pytanie czy jakikolwiek kupiec się znajdzie jak gośc póki z kontuzją,a wątpię,żeby w innym klubie dostał taką samą kase jak u nas.
Pewnie będzie siedział na dupsku i kupony odcinał. A kontrakt do 06.2016 ja .......e...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując