Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24716
Stary 28.11.2013, 12:33
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Czyżby Marcinkiewicz podał się do dymisji po katastrofie hali w Katowicach? Nie pamiętam takiego faktu.
A może Marcinkiewicz i Bush to takie same tumany jak Tusk i kilometry im do premiera Łotwy ?

Tak z moje strony - już na poważnie- dymisja premiera za takie sprawy to przesada - za afery/katastrofy powinni podawać się do dymisji ministrzy ew.powinni być wyrzucani na zbity pysk. Jeśli jednak premier po katastrofie w Smoleńsku awansuje osoby odpowiedzialne to czuć bezczelnością i pokazuje gdzie ma swoich wyborców którym obiecywał STANDARDY (bo resztę Polaków to wiemy gdzie )
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej