emj10 napisał(a):

|
Czyżby Marcinkiewicz podał się do dymisji po katastrofie hali w Katowicach? Nie pamiętam takiego faktu.
|
A może Marcinkiewicz i Bush to takie same tumany jak Tusk i kilometry im do premiera Łotwy ?
Tak z moje strony - już na poważnie- dymisja premiera za takie sprawy to przesada - za afery/katastrofy powinni podawać się do dymisji ministrzy ew.powinni być wyrzucani na zbity pysk. Jeśli jednak premier po katastrofie w Smoleńsku awansuje osoby odpowiedzialne to czuć bezczelnością i pokazuje gdzie ma swoich wyborców którym obiecywał STANDARDY (bo resztę Polaków to wiemy gdzie )