Temat
:
[18 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 29 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
hejR22
Member
Od: 01.2011
Offline
#
10
28.11.2013, 08:26
Skoro wg Ciebie wyniki są dla pikników, to pewnie wyjeba-ne masz czy będziemy przed sąsiadką czy też za nią w tabeli? PS zmieńcie gniazdowego, bo jak znajomi mnie się pytają co za debil tak się wydziera to aż mi WSTYD!!!
hejR22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hejR22
Znajdź inne posty napisane przez hejR22