Wyświetl pojedynczy post
jawORWKS
Junior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: WROCłAW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 28.11.2013, 00:01
Życze Wam i nam dobrej zabawy !!!!!!!!! A wyniki są dla pikników !!!!!!!!!!!!!!!!! ŚWL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BSNT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HEJ ŚLĄSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WROCłAW NASZYM MIASTEM ŚLĄSK NASZYM ŻYCIEM !!!!!!
ŚWL
Odpowiedz cytując