Temat
:
[18 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 29 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
jawORWKS
Junior Member
Od: 10.2007
Skąd: WROCłAW
Offline
#
9
28.11.2013, 00:01
Życze Wam i nam dobrej zabawy !!!!!!!!! A wyniki są dla pikników !!!!!!!!!!!!!!!!! ŚWL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BSNT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HEJ ŚLĄSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WROCłAW NASZYM MIASTEM ŚLĄSK NASZYM ŻYCIEM !!!!!!
ŚWL
jawORWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jawORWKS
Znajdź inne posty napisane przez jawORWKS