Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24712
Stary 27.11.2013, 20:35
Nie musi, ale mogłoby gdyby odpowiedzialność szła w parze z władzą.

Gdybyś kolego Jaroo1 deczko myślał to dostrzegłbyś, że rudy za katastrofę rozdawał awanse. Ale Bush pewnie też rozdawał...

Tylko taki jak ty i nocna zmiana potrafią straszyć pisem. Dobrze wiem, że tak jak jest jest super. Byle nie pis. Żenada.

Z twoich tekstów wynika, że jesteś oszołomem i lemingiem zarazem, patologiczna krzyżówka. A oczekiwać dymisji Marcinkiewicza usprawiedliwiając rudego może jedynie totalny hipokryta. Gratuluję formy
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.11.2013 o godz. 20:42.
Hej Nasz TS !!