Nie musi, ale mogłoby gdyby odpowiedzialność szła w parze z władzą.
Gdybyś kolego Jaroo1 deczko myślał to dostrzegłbyś, że rudy za katastrofę rozdawał awanse. Ale Bush pewnie też rozdawał...
Tylko taki jak ty i nocna zmiana potrafią straszyć pisem. Dobrze wiem, że tak jak jest jest super. Byle nie pis. Żenada.
Z twoich tekstów wynika, że jesteś oszołomem i lemingiem zarazem, patologiczna krzyżówka. A oczekiwać dymisji Marcinkiewicza usprawiedliwiając rudego może jedynie totalny hipokryta. Gratuluję formy
