crux.a napisał(a):

Trwają intensywne prace przy odbudowie twierdzy R22.
Od początku sezonu ligowego :
9 meczów bez porażki,
7 kolejnych zwycięstw,
7 kolejnych meczów bez straty bramki,
Bilans bramkowy: 15-1.
Oczekuję kolejnego zwycięstwa, najlepiej bez straty bramki.
|
Warto wspomnieć, że jesli nie stracimy bramki to ustanowiony zosdtanie rekord klubu (8 meczów bez straty gola na własnym stadionie)
