Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 27.11.2013, 18:53
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Trwają intensywne prace przy odbudowie twierdzy R22.
Od początku sezonu ligowego :
9 meczów bez porażki,
7 kolejnych zwycięstw,
7 kolejnych meczów bez straty bramki,
Bilans bramkowy: 15-1.
Oczekuję kolejnego zwycięstwa, najlepiej bez straty bramki.
Warto wspomnieć, że jesli nie stracimy bramki to ustanowiony zosdtanie rekord klubu (8 meczów bez straty gola na własnym stadionie)
Odpowiedz cytując