|
jeśli osoba ma kartę kibica to wybierasz ilość miejsc i realizujesz wpisując nr pesel,imię i nazwisko osób na które kupujesz bilety.Max 6 biletów i w przypadku gdy już kupiłeś bilet przez neta nie możesz dokupować kolejnych dla np. znajomych.Pozdrawiam
|