Wyświetl pojedynczy post
DonaltTSSk
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24707
Stary 27.11.2013, 17:11
Na TokFM (Agora) od kilku dni z rzędu wiadomość o Hofmanie pojawia się w każdych wiadomościach na które trafię skacząc po falach radiowych. Można więc wysnuć, że mówią o tym co 20 minut (co tyle tam są wiadomości) czyli kilkadziesiąt razy na dobę. O akcji CBA nie wiem czy cokolwiek wspomnieli - nie słyszałem ani razu.

Fuckty: 19.11 "Największa afera korupcyjna III RP" jak przyznało CBA? W Faktach TVN jako trzeci materiał (3,5 min.) 25.11 Błąd podatkowy Hofmana? W Faktach TVN jako pierwszy news (4,5 min.)

Panorama TVP: Materiał o Schetynie gdzie w tle pada gdzieś zdanie "tak zwana afera korupcyjna" i to wszystko na temat miliardów które zniknęły z budżetu państwa. Chwilę później wielki materiał o Hofmanie i jego 100 tysiach od których nie odprowadził podatku. I żeby to jeszcze kogoś dziwiło lub było zaskoczeniem.

Marian Kowalski w Klubie Gazety Polskiej : http://www.youtube.com/watch?v=6CM7d99gHs8