Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4924
Stary 27.11.2013, 16:44
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
a tam powaliło .Po co takie pół środki! Bądźmy konsekwentni pozamykajmy stadiony dla kibiców gospodarzy! A jak to nie pomoże zabrońmy grać w piłke w naszym krajum,każdego piłkarza na dołek i wpier dol..Dla kogo ma ta liga ku*** grać ..
Spokojnie i do tego dojdziemy pod światłym przywództwem Geniusza Kaszub. Zapomnieliście o zamykaniu kibiców w szpitalach psychiatrycznych oraz gułagach.
Odpowiedz cytując