Chorynatrzykolory napisał(a):

|
a tam powaliło .Po co takie pół środki! Bądźmy konsekwentni pozamykajmy stadiony dla kibiców gospodarzy! A jak to nie pomoże zabrońmy grać w piłke w naszym krajum,każdego piłkarza na dołek i wpier dol..Dla kogo ma ta liga ku*** grać ..
|
Spokojnie i do tego dojdziemy pod światłym przywództwem Geniusza Kaszub. Zapomnieliście o zamykaniu kibiców w szpitalach psychiatrycznych oraz gułagach.