KOMINEK napisał(a):

|
A pamiętacie mecz ze Śląskiem w ubiegłym roku. Trzeba przyznać że dużo od tamtego czasu zmieniło się w naszym klubie
|
Myślę, że w Śląsku też dużo się zmieniło tylko w drugą strone. Zobaczymy, boisko wszystkie zmiany zweryfkuje. Ja myślę, że wygramy jedną bramką