Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 27.11.2013, 15:13
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
A pamiętacie mecz ze Śląskiem w ubiegłym roku. Trzeba przyznać że dużo od tamtego czasu zmieniło się w naszym klubie
Myślę, że w Śląsku też dużo się zmieniło tylko w drugą strone. Zobaczymy, boisko wszystkie zmiany zweryfkuje. Ja myślę, że wygramy jedną bramką
Odpowiedz cytując