|
Senior Member
Offline
|
|
Ok. To dla odmiany ja odpisze Ci bez kpin, z Twojego "kibicowskiego" postu.
stalsanok1946 napisał(a): 
|
(..)Taki Brożek w Borussii nie łudźmy się miałby chyba ze 30 goli... (..) sorki że nie na temat, ale nie mogę słuchać, że Lewandowski jest dobry.(..)
|
Tyle że my już wiemy jak radzi sobie nasz Paweł Brożek przy lepszym kryciu obrońców np. w Turcji, Szkocji, czy w II lidze hiszpańskiej, lepiej więc go nie porównywać do tego jak sobie daje radę Lewandowski w lidze niemieckiej, bo takie porównania to jednak strzał we własne kolano.
Też nie lubię pisać, że Levy jest dobry, ale jest, niestety. Co nie zmienia faktu, że nie należy do wąskiej grupy współczesnych tytanów piłki, jak Messi, Cristiano Ronaldo, czy Ibra, czy jeszcze kilku innych z tej samej półki .., ale za nimi jest już ten nielubiany przez nas Levy, z faktami sie nie dyskutuje.
Post Twój jest całkiem nie na temat, ale .., jest tu taka moi zdaniem, dość istotna dygresja, otóż jeśli z Polski mają się przebić na zachód jacyś piłkarze, to wyłącznie cechami wolicjonalnymi, charakterem walczaka, a tym właśnie nie wykazał sie nasz Brozio na zachodzie, w odróżnieniu od Lewandowskiego, stety, lub niestety. Techników, mają lepszych, nawet o wiele lepszych, ale jak ktoś od nas ma charakter wojownika na boisku, to tam u nich, daje radę.
|
|