JJJBG!!! na trybunach przyjaźń na boisku walka do ostatniej kropli krwi. mam nadzieje, że przy przynajmniej 20k ludzi i wzajemnym dopingiem dla Śląska i Wisełki moja Biała Gwiazda wygra

Śląsk gra fajny, odważny futbol więc liczę na wymianę ciosów i 2:0 dla Nas po bramkach Brozia i DG77