Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.11.2013, 00:08
JJJBG!!! na trybunach przyjaźń na boisku walka do ostatniej kropli krwi. mam nadzieje, że przy przynajmniej 20k ludzi i wzajemnym dopingiem dla Śląska i Wisełki moja Biała Gwiazda wygra Śląsk gra fajny, odważny futbol więc liczę na wymianę ciosów i 2:0 dla Nas po bramkach Brozia i DG77
Odpowiedz cytując