Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15681
Stary 26.11.2013, 23:59
Tylko czy nas stać nawet na takie kwoty?
Jak dla mnie, doprowadźmy najpierw klub do całkowitej płynności finansowej, bo to jest podstawa jakiegolwiek biznesu ( a piłka, mimo różnic, nim jest). Do tej pory budujmy zespół powoli. Wzmacniajmy się, ale TYLKO kiedy mamy pewnośc, że kontrakt nie będzie dla nas gwoździem do trumny. Bardzo podoba mi się fakt, ze Smuda sam poleciał na końcową fazę obserwacji. Wyprowadxcie mnie z błędu, jeśli się mylę, ale do tej pory to chyba nie było u nas normalnością. Trener nieraz dostawał zawodnika innego niż tego, o którego prosił.
Na koniec trochę OT. Wydaje mi się, ze klub zmierza (pod względem organizacji) w naprawdę dobrym kierunku. Mam nadzieję, że chociaż część kibiców doceni robotę Bednarza, bo co by tu nie mówić, trzyma wszystko w ryzach.
Odpowiedz cytując