Cisse99 napisał(a):

|
Naprawdę myślisz, że są to zawodnicy w zasięgu Wisły ? Ba jakiegokolwiek klubu z ekstraklasy ?
|
Ja rozumiem że Wisła musi oszczędzać pieniążki, ale na przykładzie Kagawy... Trafił do BVB za 300 tys € więc wcale nie tak dużo

zresztą zauważyłem że wcale nie sprzedają piłkarzy za nie wiadomo jak gigantyczne kwoty... tak do 1 mln € odchodzą

Pomarzyć zawsze można