Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15680
Stary 26.11.2013, 22:50
Cisse99 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę myślisz, że są to zawodnicy w zasięgu Wisły ? Ba jakiegokolwiek klubu z ekstraklasy ?
Ja rozumiem że Wisła musi oszczędzać pieniążki, ale na przykładzie Kagawy... Trafił do BVB za 300 tys € więc wcale nie tak dużo zresztą zauważyłem że wcale nie sprzedają piłkarzy za nie wiadomo jak gigantyczne kwoty... tak do 1 mln € odchodzą Pomarzyć zawsze można
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując