Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Cisse99
Member
Od: 11.2011
Offline
#
15679
26.11.2013, 22:36
szczepek19
napisał(a):
http://www.transfermarkt.pl/pl/yoich...er_114198.html
ja oczywiście bym chciał jakiegoś japończyka w Wiśle, bo bardzo lubię tamtejszą ligę, ale ten kopacz jakby do nas przyszedł to byłby megahit
http://www.transfermarkt.pl/pl/kengo...ler_79318.html
możliwe że pod nasze możliwości finansowe
http://www.transfermarkt.pl/pl/yuya-...er_108650.html
no i on może się ładnie rozwinąć
Naprawdę myślisz, że są to zawodnicy w zasięgu Wisły ? Ba jakiegokolwiek klubu z ekstraklasy ?
Cisse99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cisse99
Znajdź inne posty napisane przez Cisse99