Wyświetl pojedynczy post
Cisse99
Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15679
Stary 26.11.2013, 22:36
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
http://www.transfermarkt.pl/pl/yoich...er_114198.html ja oczywiście bym chciał jakiegoś japończyka w Wiśle, bo bardzo lubię tamtejszą ligę, ale ten kopacz jakby do nas przyszedł to byłby megahit

http://www.transfermarkt.pl/pl/kengo...ler_79318.html możliwe że pod nasze możliwości finansowe
http://www.transfermarkt.pl/pl/yuya-...er_108650.html no i on może się ładnie rozwinąć

Naprawdę myślisz, że są to zawodnicy w zasięgu Wisły ? Ba jakiegokolwiek klubu z ekstraklasy ?
Odpowiedz cytując