http://www.transfermarkt.pl/pl/yoich...er_114198.html ja oczywiście bym chciał jakiegoś japończyka w Wiśle, bo bardzo lubię tamtejszą ligę, ale ten kopacz jakby do nas przyszedł to byłby megahit
http://www.transfermarkt.pl/pl/kengo...ler_79318.html możliwe że pod nasze możliwości finansowe
http://www.transfermarkt.pl/pl/yuya-...er_108650.html no i on może się ładnie rozwinąć
