Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15678
Stary 26.11.2013, 22:29
http://www.transfermarkt.pl/pl/yoich...er_114198.html ja oczywiście bym chciał jakiegoś japończyka w Wiśle, bo bardzo lubię tamtejszą ligę, ale ten kopacz jakby do nas przyszedł to byłby megahit

http://www.transfermarkt.pl/pl/kengo...ler_79318.html możliwe że pod nasze możliwości finansowe
http://www.transfermarkt.pl/pl/yuya-...er_108650.html no i on może się ładnie rozwinąć
Ostatnio edytowane przez szczepek19 : 26.11.2013 o godz. 22:32.
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując