Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24700
Stary 26.11.2013, 22:15
No a konkretnie o co? Uważasz media "głównego nurtu" w Polsce za propolskie? Inaczej - po co w ogóle mieszać w dyskusję Rydzyka?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 26.11.2013 o godz. 22:17.