Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24696
Stary 26.11.2013, 20:24
Zostaw Sakiewicza. Mojego "ulubieńca". Straci posadkę w PiS-ie i z kogo będę mógł się śmiać?

Tak serio to strasznie się skompromitował w tym programie. Na miejscu Pospieszalskiego nie zapraszałbym go więcej do siebie, ale trudno tego spodziewać się skoro to jedna ekipa.