Zostaw Sakiewicza. Mojego "ulubieńca". Straci posadkę w PiS-ie i z kogo będę mógł się śmiać?
Tak serio to strasznie się skompromitował w tym programie. Na miejscu Pospieszalskiego nie zapraszałbym go więcej do siebie, ale trudno tego spodziewać się skoro to jedna ekipa.