|
Mamy w sektorze publicznym lepsze zarobki niż prywatnym to chyba już coś pokazuje ze jest nie tak , jak za Jaruzela było 200 tys urzędników a teraz 4-5 razy wiecej to tez oznacza ze mamy problem, chyba nas na to nie stać skoro mamy tak duże zaległości do tzw zachodu to myślę ze nie tedy droga.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 26.11.2013 o godz. 18:09.
|