Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24688
Stary 26.11.2013, 18:04
Mamy w sektorze publicznym lepsze zarobki niż prywatnym to chyba już coś pokazuje ze jest nie tak , jak za Jaruzela było 200 tys urzędników a teraz 4-5 razy wiecej to tez oznacza ze mamy problem, chyba nas na to nie stać skoro mamy tak duże zaległości do tzw zachodu to myślę ze nie tedy droga.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 26.11.2013 o godz. 18:09.
alejasienieznam