emj10 napisał(a):

Akurat co do tego jak najbardziej zgoda. Kilka razy zdarzyło mi się wyprodukować w tym temacie taką tezę, że praktyczny brak klasy średniej jest jednym z największych minusów transformacji ustrojowej po 89 roku.
Powiedziałbym nawet, że nie chodzi tutaj o jej liczebność, a o to, że klasa średnia jest zbyt mało zamożna względem typowej klasy średniej w DE, czy UK.
|
Względem DE i UK to wszyscy jesteśmy zbyt mało zamożni :( ale od powstanie jak największej i najbogatszej klasy średniej to powinno sie zacząć, na bogate panstwo raczej nas nie stać ale powinno sie mocno pomóc albo nie przeszkadzać powstaniu jak największej i zamożnej klasy średniej.