|
Akurat co do tego jak najbardziej zgoda. Kilka razy zdarzyło mi się wyprodukować w tym temacie taką tezę, że praktyczny brak klasy średniej jest jednym z największych minusów transformacji ustrojowej po 89 roku.
Powiedziałbym nawet, że nie chodzi tutaj o jej liczebność, a o to, że klasa średnia jest zbyt mało zamożna względem typowej klasy średniej w DE, czy UK.
|