|
Właśnie widzę co rozumiesz przez życie. Na podstawie manipulacji wyciągać arbitralne wnioski. Nie głupio Ci? Krawaciarzy z c+ bym zrozumiał, ale Ciebie nie rozumiem.
Jednego słowa?
Mózg.
Nie gdzieś coś, tylko celny strzał słabszą nogą w pełnym biegu z obrońcą na plecach. Strzał którego bramkarz nie potrafił ani złapać ani wybić. Pytałeś o umiejętności. Po strzale poszedł za piłką wywalczył pozycję i strzeliłby bramkę gdyby nie faul bramkarza. Pytałeś o waleczność. Na "obrazującym jego grę" filmiku tego nie widziałem. Więc albo filmik niekompletny, albo opis tego co przedstawia nietrafiony.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.11.2013 o godz. 18:49.
|