Drozdzie ale nie mówimy o nowej fifie tylko o życiu
Jakbyś miał go scharakteryzowac jednym słowem jakiego byś uzył ? No jakiego
E: Drozdzie ja pamiętam cała tą sytuacje, wrzuciłem ten filmik bo najszybciej wpadł pod ręke. "ta sytuacja obrazuje jego grę" i bede dalej sie tego trzymał = wpadł w pole karne, cos tam zrobił troche szumu gdzieś cos sie odbiło i jakimś cudem wpadło ( a wolałbym napisać ze wpadł nawinął jednego drugiego walnął po długim i dziękuje)
Rafał jest jaki jest, ale czasem wg. mnie piłka mu bardzo przeszkadza.
Ma mózg, super, ale to kwalifikuje go do tego że pilkarzem wybitnym nie będzie
