Na takiej na jakiej postawi go trener i sobie radzi. Co to za pytanie w ogóle?
Silnego podania nie widziałeś? Przerzutu? Strzału? To na co Ty patrzysz?

Mało tego, wszystkie te elementy potrafi wykonać obiema nogami.
A co do sytuacji. Dlaczego pominąłeś że należy do niej zaliczyć również:
-wejście na szybkości w pole karne między dwóch obrońców.
-strzał lewą nogą.
-pójście na dobitkę.
-przepchnięcie obrońcy i bramkarza.
a całość zakończyła się bramką. Przypomnisz czy otwierającą wynik? Gdybyś dodał to co pominąłeś można by powiedzieć że "ta sytuacja obrazuje jego grę". Bez tego zwyczajnie manipulujesz.
Dlatego wybacz ale wolę sprytnego niż walczaka, zwłaszcza jeżeli nie jest tak, że sprytny nie walczy.