Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27611
Stary 26.11.2013, 16:52
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Nie no, Kamil chciał za dyche to podrzućcie mu za dyche ;D
Kto bogatemu zabroni
nie no masz rację... wolę za 5 zł.
za zaoszczędzoną piątkę zabiorę kobietę na weekend do paryża...

futbolhd, drhtv itp. to zwykłe gó....niane stronki... raz zapłaciłem i dalej to samo jakbym nie zapłacił, okazało się te 5 zł. to darowizna... nie warto. Wysłałem maila do onet że nie mogę wykupić biletu i zaraz rozwiązali problem. 9zł. i mam nadzieje że warto.
pozdro
Odpowiedz cytując