Marcin_fan napisał(a):

Nie no, Kamil chciał za dyche to podrzućcie mu za dyche ;D
Kto bogatemu zabroni
|
nie no masz rację... wolę za 5 zł.
za zaoszczędzoną piątkę zabiorę kobietę na weekend do paryża...
futbolhd, drhtv itp. to zwykłe gó....niane stronki... raz zapłaciłem i dalej to samo jakbym nie zapłacił, okazało się te 5 zł. to darowizna... nie warto. Wysłałem maila do onet że nie mogę wykupić biletu i zaraz rozwiązali problem. 9zł. i mam nadzieje że warto.
pozdro