serek.c2 napisał(a):

Piszesz o klasie średniej, a potem jest kilka zdań konkretnie o Hoffmanie - dlatego tak to zrozumiałem. Idąc jednak dalej za tym fragmentem Twojej wypowiedzi - skoro Hoffman zarabia tak dobrze, na co mu te konfitury? Skąd w ogóle pomysł, że miałby problemy ze spłatą takich zobowiązań?
I jeszcze to życie ponad stan - Volvo z 2005 i Meganka z 2004
|
Jak to? Sołtys próbuje wykreować motyw, żeby "wielka afera" miała choć mgliste wyjaśnienie. Bo przecież, fakt że znajomy znajomemu pożyczył na chwilę kasę może 10 razy po kilka tysięcy i wszystkie otrzymał z powrotem to afera ala dorsz za 8.20 albo morderstwo laptopa

. Taką wydmuchą wałka na 1,5 mld nie przykryją, a nic innego nie mają. Więc sołtys i reszta spięli poślady
