Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24676
Stary 26.11.2013, 16:26
Piszesz o klasie średniej, a potem jest kilka zdań konkretnie o Hoffmanie - dlatego tak to zrozumiałem. Idąc jednak dalej za tym fragmentem Twojej wypowiedzi - skoro Hoffman zarabia tak dobrze, na co mu te konfitury? Skąd w ogóle pomysł, że miałby problemy ze spłatą takich zobowiązań?

I jeszcze to życie ponad stan - Volvo z 2005 i Meganka z 2004
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 26.11.2013 o godz. 16:28.