Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20984
Stary 26.11.2013, 16:21
Jasne, tyle że nie możesz intensywności treningu oceniać na podstawie narzekania bądź nie zawodników. Petrescu miał problem bp przyszedł po Engelu twórcy teorii "futbol na tak" i wielkim "przyjacielu piłkarzy". Ze swoim profesjonalnym podejściem "żeby mieć wynik trzeba zapieprzać" wyrwał nasze gwiazdki z błogiego letargu. Dodając że ciężko było liczyć, że pozwolą nam wygrać czwarty raz z rzędu, od początku był na straconej pozycji.

Swoje uwagi do Twojej wypowiedzi przedstawiłem wyżej. Trening to nie zamordyzm i nie wolno stawiać obok siebie Engela i Kasperczaka.

Z pozostałym się zgadzam.
Pozdrawiam
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując