Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24671
Stary 26.11.2013, 15:48
Czemu odpływam? Wiem ile dostali na wesele, gdzie byłem świadkiem, wiem ile ich kosztowało, znam ich zarobki i dlatego odradziłem im kupno małego segmentu, gdyż spokojnie przez 2-3 lata mogą przetrzymać. Z dziećmi im się nie śpieszy, więc tym bardziej.

PS. A jakich nowożeńców znasz? Takich co rodzice wyprawiają im wesele, a później mieszkają 20 lat na strychu u teściów? Mówię o poważnych ludziach.

PS2. A gdzie ja zarzuciłem Hofmanowi, że miałby problem załapać się na kredyt? Proszę o cytat.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 26.11.2013 o godz. 15:53.