Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24665
Stary 26.11.2013, 15:19
emj10 napisał(a):Wyświetl post
PS. Gdzie Wipler, a gdzie Hofman? Zupełnie inne zaplecze, poglądy i poziom. Mimo ogromnej wpadki Wiplera łączenie go z Hofmanem to potwarz.
Ci dwaj to kumple i w tym kierunku szła moja myśl.

Drozd - masz wodę zamiast mózgu. Tłumaczymy Ci, że "afera Hofmana" nie ma na celu odwrócenia uwagi od afery IT, tylko służy końcowym uwaleniu Adasia w PiS ... i raczej pochodzi z wewnątrz ...