emj10 napisał(a):

|
PS. Gdzie Wipler, a gdzie Hofman? Zupełnie inne zaplecze, poglądy i poziom. Mimo ogromnej wpadki Wiplera łączenie go z Hofmanem to potwarz.
|
Ci dwaj to kumple i w tym kierunku szła moja myśl.
Drozd - masz wodę zamiast mózgu. Tłumaczymy Ci, że "afera Hofmana" nie ma na celu odwrócenia uwagi od afery IT, tylko służy końcowym uwaleniu Adasia w PiS ... i raczej pochodzi z wewnątrz ...