Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24657
Stary 26.11.2013, 13:33
Włączę się do dyskusji i zastosuję pewien zabieg:

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Po 3 drozd idealnie wpisuje się w obraz fanatyka PiSu, oszołoma. Wszystko co związane z PiSem jest ok, wszystko co związane z PO jest złe i musi być napiętnowane. Wszystkie problemy wiąże z PO. Nawet jak coś jest źle w PiSie to nic takiego bo w PO jest gorzej więc automatycznie grzechy PiSu zostają znoszone. Śmieszne. Drozd to taki prowokator, który ma za zadanie robić z wyborców PiSu debili, albo po prostu idiota.
...Jaroo1 idealnie wpisuje się w obraz fanatyka PO, oszołoma. Wszystko co związane z PO jest ok, wszystko co związane z PiS jest złe i musi być napiętnowane. Wszystkie problemy wiąże z PiS. Nawet jak coś jest źle w PO to nic takiego bo w PiS jest gorzej więc automatycznie grzechy PO zostają znoszone. Śmieszne... I tak dalej i tak dalej...

Zamieniłem miejscami nazwy partii. Widzicie różnicę

Odszedłem tym samym od meritum toczącej się tutaj dyskusji, ale tylko na potrzeby chwili...