Jaroo1 napisał(a):

|
Po 3 drozd idealnie wpisuje się w obraz fanatyka PiSu, oszołoma. Wszystko co związane z PiSem jest ok, wszystko co związane z PO jest złe i musi być napiętnowane. Wszystkie problemy wiąże z PO. Nawet jak coś jest źle w PiSie to nic takiego bo w PO jest gorzej więc automatycznie grzechy PiSu zostają znoszone. Śmieszne. Drozd to taki prowokator, który ma za zadanie robić z wyborców PiSu debili, albo po prostu idiota.
|
Ty za to wolisz popuścić po nogach niż zauważyć NIEPORÓWNYWALNOŚĆ "grzechów pisu" wyszukiwanych skwapliwie przez komuszą propagandę z instytucjonalną dezorganizacją Polski uprawianą przez POwców już od sześciu lat. Choćbyś się kolego Jaroo1 zapluł rzeczywistości nie zmienisz. Możesz oczywiście udawać, że jej nie dostrzegasz, ale to nie ci którzy ją dostrzegają są idiotami.
Może ty wyjaśnisz kto i na jaką kwotę został okradziony?
