Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24650
Stary 26.11.2013, 10:50
Wchodzę na forum, widzę w hyde parku post AS-a więc pewny jestem, że będzie o "przelewach". Nie pomyliłem się...

Jak zwykle - nie odzywał się, gdy wychodzą na jaw prawdziwe "przewały" w tym państwie ale o tak błahej w istocie sprawie (żeby chociaż do końca wyjaśnionej, ze wskazaniem winnego) klepie w klawiaturę pierwszy. Poczekaj może, aż postawią Hoffmanowi jakieś zarzuty (jeśli w ogóle postawią), bo jak na razie wiemy jedynie, że dostał na konto jakieś przelewy... Jeśli Hoffman coś przeskrobał to PiS wywali go zapewne na zbity pysk. I takie są standardy PiS-u (a jak wyglądają standardy PO w podobnych sytuacjach - mógłbyś przytoczyć?).

ps. kto komu i co "zajebał"?