Drozd napisał(a):

|
Co ma porządny trening wspólnego z zamordyzmem? Przez stosowanie takich durnych synonimów rodzi się bunt przed treningiem. Chcesz zobaczyć zamordyzm to popatrz jak trenuje Justyna Kowalczyk, tylko że paradoksalnie ona za mordę trzyma się sama i przypuszczam, że wolała by ten fakt określać choćby dyscypliną treningową czy sumiennością. No i jak można w jednym zdaniu wymienić Engela, Liczkę i Kasperczaka to doprawdy nie rozumiem.
|
O co ty się spinasz? Dobrze napisał, prawdę. Ani Engel, ani Liczka, ani Kasperczak nie praktykowali zbyt ciężkich treningów, toteż przyjście Petrescu siłą przyzwyczajenia musiało być dla piłkarzy szokiem i takim właśnie zamordyzmem.
Nie widzę największego problemu także w wymienianiu w/w trenerów w jednym zdaniu, skoro mają szereg wspólnych czynników. No i jak można się o taką, poprawną wypowiedź spinać, to doprawdy nie rozumiem.